![]() |
Tweet |
İlk olarak Uşak İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nü ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Uşak Şube Müdürlüğü’nü ziyaret eden Başkan Çakın, tarım ve ormancılık alanında yapılan çalışmalar ve gelecek projelerin detaylarını görüşerek fikir alışverişinde bulundu. Başkan Çakın ziyaret sonunda misafirperverlikleri ve ilgileri için Orman İşletme Müdürü Sayın Mustafa Dağıstanlı’ya, Doğa Koruma ve Milli Parklar Uşak Şube Müdürü Hüseyin Tekin’e ve tüm müdürlük çalışanlarına teşekkürlerini iletti.
Ardından Çavuş Çeşme Sokak’ta hizmet veren esnaflara ziyarette bulunan Çakın, vatandaşların sevgi seli ile karşılandı. Modern ve güçlü Uşak için hizmetlerini vatandaşlardan aldığı destek ile gerçekleştireceğini ifade eden Çakın; esnafın ve vatandaşın samimi sohbetleri ve yoğun ilgisi için teşekkürlerini iletti.
Daha sonra Karaağaç Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Mahalle Konağı’nda Kadın Koordinasyon Merkezi bünyesindeki kurslardan ve etkinliklerden yararlanan kadınlar ile bir araya gelen Başkan Çakın, kadınlara yönelik şehirde gerçekleştirilen yatırımlar ve gelecek planları hakkında konuştu. Programa katılan tüm kadınlara ilgi ve alakaları için teşekkürlerini ileten Çakın; Uşak için çalışmaya devam edeceğiz mesajını verdi.
Son olarak, Şerafettin Sağıroğlu Eğitim ve Yaşam Merkezi’nde düzenlenen programa katılan Başkan Çakın, vatandaşlar ile birlikte, bünyesinde yerel sanatçıların yer aldığı “Dosthane Yarenleri” grubunun geleneksel türkülerini dinleyerek keyifli vakit geçirdi. Programa katılan tüm vatandaşlara, ozanlara ve sanatçılara teşekkürlerini ileten Çakın; Uşak’ın geleneksel ve kültürel eserlerini hep birlikte yaşatacaklarını belirtti.