Emekliler Partisi’nin Uşak’taki Temsilcisi, Ekrem Ceylan’ın Adaylığını Memnuniyetle Karşıladıklarını Belirterek, “Ekrem Ceylan, Deneyimi Ve Vizyonuyla Uşak’ı Daha İyi Bir Yere Taşıyacak Bir Liderdir. Emekliler Partisi Olarak Kendisine Tam Destek Veriyoruz” Dedi.
Ekrem Ceylan İse Desteklerinden Dolayı Emekliler Partisi’ne Teşekkür Ederek, “Uşak’ın Geleceği İçin Birlikte Çalışmak İçin Sabırsızlanıyorum. Toplumun Her Kesimini Kucaklayarak, Ortak Akıl Ve İşbirliğiyle Uşak’ı Daha Yaşanabilir Bir Şehir Haline Getireceğiz” Şeklinde Konuştu.
Yerel Seçimlere Yönelik İşbirlikleri Ve Destek Açıklamaları, Seçim Atmosferini Daha Da Renklendiriyor. Emekliler Partisi’nin Ekrem Ceylan’a Tam Destek Vermesi, Seçim Dinamiklerini Etkileyebilecek Önemli Bir Gelişme Olarak Kayıtlara Geçti.