![]() |
Tweet |
Tarifi mümkün olmayan bu acıyı devletimiz ve milletimiz ile birlik, beraberlik, dayanışma içinde dindirmeye çalıştık. Devletimizin tüm birimleriyle ve milletimizin her bir ferdiyle çalışmaya devam ediyoruz.
Ensar ve muhacir anlayışı ile bu süreçte evlerini ve gönüllerini açan, sofralarını paylaşan, yardımlarını esirgemeyen tüm vatandaşlarımıza ve Uşaklı hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum.
Asrın felaketi ile birlikte yıkıma uğrayan şehirlerimizi inşa ve ihyası için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz, felaketten etkilenen tüm fertlerimize huzurla ve güvenle yaşayacakları bir yuva sağlayana kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Rabbim bizleri böylesine büyük felaketlerden muhafaza eylesin. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine sabır ve başsağlığı diliyorum.