![]() |
Tweet |
Dün Banaz Chp İlçe binasında ilçe başkanı Erdoğan Atasoy, Kadın kolları ve partililer huzurunda belediye başkan aday adaylığını açıklayan Banaz’ın tanınmış siması, İş İnsanı Kürşat Kaçargil, kürsüye gelerek: Koşulsuz sevgi ve dayanışma ile sizleri selamlıyorum. Hoş geldiniz.
Belediye başkan adaylığım sürecinde birlikte yol yürüyeceğiz. Birlikte güzel ve yaşanabilir Banaz ı kuracağız.
Hayal yoksa umut yoktur, yaşam yoktur. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, 1919 da Samsun a çıktığında bir hayali vardı. Bu hayal Türkiye Cumhuriyeti’ni kurmaktı ve kurdu. Benim hayalim küçük bir Eskişehir yaratmak. Sizlerle beraber geleceğimizi kurmak
Belediye başkanlığım sürecinde Murat dağının milli park olması, suyumuza sahip çıkmak için üst düzeyde çaba sarf edeceğim.
Üreticiyi çiftçiyi fide ve iş gücüyle destekleyeceğim.
Sokak hayvanlarının yaşam kalitesini artırmak görevlerimizden biri olacak.
Üç harfli marketlerin yayılmasının önüne geçeceğim. Sivil toplum temsilcileri ile birlikte çalışacağız. Esnaflarımızın yok olmasına göz yummayacağım. Eğitim sorunlarına duyarlı olacağım. Mezarlıkları düzenli ve bakımlı hale getireceğiz. Uşak’ın en büyük ilçesi olan Banaz’ın Adliye binası, okulları, otogarı ve yeşil alanları ile sosyal sportif tesislerinin yapılmasına öncelik vereceğiz. Kent danışma meclisi ile sorunlara birlikte çözüm üreteceğiz.
Sokağın sesine kulaklarımızı kapatmayacağız.
Birlikte yöneteceğiz..