![]() |
Tweet |
ÖZKAN YALIM Bu akşam Desan Sitesindeydik.
Uşak’ımızı sokak sokak dolaşıyor, hemşehrilerimizin dertlerine ortak oluyoruz.
İl Başkanımız Sevinç Soyer Yazgan, Merkez İlçe Başkanımız Uğur Dümen ve İl ilçe yöneticilerimizle, Gençlik ve Kadın Kollarımızla Dikilitaş Mahallemizde esnafımız ve hemşehrilerimizi ziyaret ettik. Desteklerini aldık. Allah bizleri hemşehrilerimize karşı mahcup etmesin. Birlikte yöneteceğiz, Birlikte Kazanacağız.
Desan sitesi yönetimi ve site sakinleri bizi büyük bir coşkuyla karşıladılar. Bu kalabalık bu coşku 31 Mart’ta kazanacağımızın göstergesidir. Desan sitesi site yönetimi ve sakinlerine teşekkürlerimi sunuyorum. Birlikte yöneteceğiz!
Birlikte kazanacağız!