![]() |
Tweet |
Uşak Veteriner Hekimler Odası Başkanı Veteriner Hekim Özgür Uğur, yaptığı açıklamada; “Uzun emekler vererek bizimde Uşak Veteriner Hekimler Odası olarak destek verdiğimiz Freeze Dry yöntemi ile kolostrumun toz hale getirilip raf ömrü 2 yıl olan ve de ağız sütü alamayan yada immun sistem zayıflığı olan buzağılarda kullanılmak üzere paketlenip Uşak ve tüm Türkiye de buzağı ölümlerine engel olmada çok büyük bir silah olacak olan ürün Tarım ve Orman il müdürlüğü ve Uşak Veteriner Hekimler Odası arasında yapılan protokol ile serbest çalışan Veteriner Muayenehanelerinde de üreticinin hizmetine sunulacaktır. Hassasiyeti ve iş birliği için Tarım ve Orman il müdürümüz Veteriner Hekim sayın Serkan Bilir e ve bu proje ortakları ile Tarım ve Orman il müdürlüğünde çalışan tüm meslektaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.