![]() |
Tweet |
Demokrat Parti Uşak Merkez ilçe seçimini tamamladı ve Mevcut Başkan Zeynel Altıntaş delegelerin oylarının tümünü aldı ve güven tazeledi.
İl Başkanı Ekrem Ceylan da partilerine olan güvenin gün geçtikce arttığı vede partisinin yeni ve genç üyelerin katılımının olduğunu belirtti .
Ceylan Açıklamasında Önümüzdeki haftalarda yapılacak olan İl başkanlığı seçiminde ise genel Başkanımız Gültekin Uysal ve Cemal Enginyurt un kongremize geleceklerini şimdiden uşak halkımıza duyuruyorum dedi.
Merkez İlçe Başkanı olarak güven tazeleyen Zeynel Altıntaş da delegelerimize bana verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum dedi ve kadromuzu yenileyip gençleştirdik ve artık 2024 yerel seçimleri için daha aktif olarak sahalarda olacağız diyerek sözlerine son verdi-.